ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами та референдумами в Україні

3 вересня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. Комісія постійного колегіального державного органу акредитувала офіційних спостерігачів від єдиної міжнародної місії на всі решту місцеві вибори в Україні, що відбудуться у 2021 році, повідомляє CRCMedia – новини європейської діаспори.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації з Чехії, яка здійснювала у 2020 та здійснює у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні.

Окрім того, у ЦВК України вирішили змінити склад деяких територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів. Також було розглянуто документи щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 184 та № 197 на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року та клопотання українських громадських організацій щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів.

Як повідомляло раніше CRCMedia, організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними, позачерговими і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в ОВО № 184 і № 197.

У КРЦ запрошують приєднуватися до міжнародних місій, анкети запропоновано тут:
https://forms.gle/7xwh3MLZBXec1PcD8 (референдуми);
https://forms.gle/rEUuVgMDzxs29fxJ6 (вибори).

За більш детальнішою інформацією, співпрацею, допомогою добровольцям тощо просять звертатися на crcobservers“равлик”gmail.com до Владислави Полакової, яка є Координаторкою міжнародних місій КРЦ.

Довідка: Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.