ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів від Координаційного Ресурсного Центру, які єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні

22 жовтня 2021 відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України. 14 членів комісії постійного колегіального державного органу одноголосно вирішили акредитувати офіційних спостерігачів від єдиної міжнародної місії на всі решту місцеві вибори в Україні 7, 14, 21 листопада та 5, 12 грудня, що відбудуться у 2021 році, повідомляє Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр”.

Акредитовані міжнародні спостерігачі приєднаються до Міжнародної місії КРЦ, яка проходить в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах”.

Міжнародна місія КРЦ єдина офіційна місія міжнародної організації з Чехії, яка здійснювала у 2020 та здійснює у 2021 спостереження за всіма виборами в Україні.

Як повідомляло раніше CRCMedia, організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” заявила про готовність направити добровольців до офіційного спостереження за повторними, позачерговими і проміжними місцевими виборами та проміжними виборами народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 184 і № 197.

У КРЦ запрошують приєднуватися до міжнародних місій, анкети запропоновано тут:
https://forms.gle/bHzCJZ7n4GhvPDns5 (вибори);
https://forms.gle/7xwh3MLZBXec1PcD8 (референдуми).

Довідка: Організація закордонних українців і друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр“ (КРЦ) є міжнародним інформаційним об’єднанням, яке здійснює свою діяльність в Україні та державах-членах НАТО й ЄС. Міжнародну організацію КРЦ створено в Чехії. Представництво КРЦ також є в Україні. Головні проєкти об’єднання: Інформаційний портал, Спеціальна моніторинґова місія КРЦ, CRCmedia, КРЦ – корпус спостерігачів на виборах, Соціальне підприємництво, Портал українських культурних ресурсів, Молодіжний парламент УНС, CRCradio, UKRmemorial – українські поховання, пам’ятники, барельєфи, НАШІ, Екологічне просвітництво, Моніторинґ і відновлення навколишнього середовища, День із закордонним українцем.