Світовий Конґрес Українців сприятиме поширенню в світі правди про Україну

24 серпня 2016 року Міністерство інформаційної політики України та Світовий Конґрес Українців підписали Меморандум про співпрацю.

Міністр інформаційної політики України заявив: “Символічним є те, що сьогодні, в День Незалежності України, ми підписуємо цей документ. Я впевнений, що наші спільні дії допоможуть українцям у світі бути більш поінформованими про їхню Батьківщину, зокрема через створений нами державний телеканал іномовлення  UATV.”

За словами Президента СКУ Евгена Чолія, 20-ти мільйонна українська діаспора, на чолі з СКУ, буде активно сприяти поширенню в світі правди про Україну, тим самим поборюватимемо російську дезінформацію. “Ми будемо поширювати інформацію про громадське життя української діаспори, а зокрема про її зусилля на підтримку України”, – зазначив Президент СКУ.

Меморандумом також передбачено співпрацю між сторонами в напрямку створення позитивного іміджу України в світі, розвиток свободи слова, інформування української та світової громадськості про головні питання внутрішньої та зовнішньої політики України, створення ефективних механізмів поширення суспільно важливої інформації та підвищення обізнаності громадян в Україні та світі тощо.

Джерело: МІП