Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій виступив на відзначенні 30-ої річниці Чорнобильської атомної катастрофи

26 квітня 2016 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив на відзначенні 30-ої річниці Чорнобильської атомної катастрофи, у тому числі й на панахиді, що організував відділ Конґресу Українців Канади у Монтреалі в Катедрі Марії, Королеви світу.

Чорнобиль, Україна, став місцем найбільшої в світі атомної катастрофи 26 квітня 1986 р., яка забрала життя персоналу, обслуговуючого реактор, і аварійно-рятувальних служб, спричинила переміщення сотень тисяч людей та загрозу для здоров’я і благополуччя мільйонів осіб внаслідок  викиду радіоактивного пилу.

“Світовий Конґрес Українців дуже вдячний усім, хто приєднався до молитви та відзначення 30‑ої‑річниці Чорнобильської трагедії, а також тим, хто допоміг українському народу подолати жахливі наслідки цієї катастрофи, спричиненої жорстокою експлуатацією України Москвою з повною зневагою до людського життя,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Джерело: http://www.ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1365/lang/en