Світовий Конґрес Українців рішуче засуджує заборону російськими владними структурами в Криму діяльності Меджлісу кримськотатарського народу

Світовий Конґрес Українців (СКУ) рішуче засуджує рішення російських владних структур від 26 квітня 2016 р. в нелегально окупованому Росією Криму про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарсього народу, включивши його до списку екстремістських організацій, та звертається до міжнародного співтовариства із закликом вжити негайних заходів на захист прав кримськотатарського народу на півострові.

Такі заходи є продовженням ряду репресивних дій з боку російських владних структур, що спрямовані на посилення переслідувань кримськотатарського народу в окупованому Росією Криму та на подальше згортання діяльності громадянського суспільства.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародне співтовариство, включно й правозахисні організації, вжити негайних заходів у відповідь на продовження руйнації основоположних свобод в окупованому Росією Криму, в тому числі свободи слова та зібрань,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Джерело: ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1364/lang/en