Дмитро Савченко. Zаколот. Збірка оповідань про російську окупацію, хроніку похмурних днів, антипроцес, апокриф спального району, sms рефлексії

14 вересня 2016 в Івано-Франківському Народному домі “Просвіта” відбулася презентація книги сучасного дослідника італійського футуризму, філософа-публіциста, речника “Правого сектору” Дмитра Савченка “Zakolot”. Організатор “Карпатська січ”.

Відео: https://youtu.be/gRq5BBgcZeQ

Zakolot є збіркою оповідань, статей та есеїв, не пов’язаних між собою наскрізною тематичною лінією. Деякі з них відтворюють фрагменти життєвої Одісеї автора та є змістовним екскурсом читача у змодельованої Росією гібридні конфлікти на теренах України і прилеглих до неї територіях. Інша група пропонованих текстів є об’ємним спогадом про витівки пубертатного періоду та політичне насильство кінця дев’яностих років двадцятого століття.

Окрім того, у зміст вкраплено туманні атональні поезії, незрозумілі для мешканців планети Земля. Книга рекомендована до прочитання усім шукачам пригод, пройдисвітам, провокаторам, політичним екстремістам, себаритствуючим естетам, завершеним негідникам, релігійним фундаменталістам та аферистам.

Довідка
Дмитро Савченко – екзистант в’язнів камер; дослідник італійського футуризму. Автор кількох книжок ( Київ Хунта Сіті, Zаколот), за які був підданий анафемі пропагандистськими органами сепаратистських псевдореспублік на сході України. Оголошений у розшук на території окупованого Криму росіянами. Любить котів, поштові марки, поезію Рільке та нарізну зброю.

JM

www.jarmart.info