Сучасне рабство: сім механізмів примусу

1. Економічний примус рабів до постійної роботи. Сучасний раб вимушений працювати без зупинки до смерті, бо коштів, зароблених рабом за 1 місяць, вистачає, щоб оплатити житло за 1 місяць, їжу за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди тільки на 1 місяць, сучасний раб змушений працювати все життя до смерті.Пенсія також є великою фікцією, тому що раб-пенсіонер віддає всю пенсію за житло і їжу, і у раба-пенсіонера не залишається вільних грошей.

2. Другим механізмом прихованого примусу рабів до роботи є створення штучного попиту на псевдопотрібні товари, які нав’язуються рабу за допомогою тб-реклами, піару, розташування товарів на визначених місцях магазину. Сучасний раб залучений до нескінченної гонки за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.

3. Третім прихованим механізмом економічного примусу сучасних рабів є кредитна система, за «допомогою» якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу у банкірів.Щодня сучасний раб винен все більше і більше, бо сучасний раб для того, щоб розрахуватися з процентним кредитом, бере новий кредит, не віддавши старий, створюючи піраміду боргів. Борг, що постійно висить над сучасним рабом, гарно стимулює сучасного раба до роботи навіть за мізерну плату.

4. Четвертим механізмом примусу сучасних рабів до праці на прихованого рабовласника є міф про державу. Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержаву, позаяк гроші раба надходять в кишеню рабовласників, а поняття держави використовується, щоб затуманити мізки рабів, щоб раби не ставили зайвих запитань типу: чому раби працюють все життя і залишаються завжди бідними? І чому раби не мають частки прибутку? І кому конкретно перераховуються гроші, виплачені рабами у вигляді податків?

5. П’ятим механізмом прихованого примусу рабів є механізм інфляції. Зростання цін при відсутності росту зарплати раба забезпечує приховане непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб зубожіє все більше і більше.

6. Шостим прихованим механізмом примусу раба до безкоштовної праці є позбавлення раба коштів на переїзд і придбання нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містоутворюючому підприємстві і «терпіти» кабальні умови, бо інших умов у рабів просто немає, а втекти рабам не на що й нема куди.

7. Сьомим механізмом, який змушує раба безкоштовно працювати, є приховування інформації про реальну вартість праці раба, реальну вартість товару, який виробив раб. І частки зарплати раба, яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю, яку рабовласник забирає собі.

Джерело: una-unso.com