Великоднє привітання

Пасхальне привітання від організації закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр”


Дорогі друзі, шановна українська громадо!

Міжнародна неурядова організація “Координаційний ресурсний центр” вітає всіх українців, без сумніву, з найсвітлішим, найрадіснішим і найпоширенішим святом.

Торжество над смертю – Світло Воскресіння Христового символізує для нас перемогу правди, справедливости, добра та світла. У ці дні Україні як ніколи потрібна перемога та перемога потрібна кожному із нас.

Вітаємо також Директора Представництва Міжнародної неурядової організації “Координаційний ресурсний центр” (КРЦ) в Україні й усіх представників КРЦ в закордоні та його Виконавчого директора, добровольців, доброчинців і членів КРЦ, всіх учасників Міжнародної моніторинґової місії КРЦ, а також міжнародних спостерігачів КРЦ, які в межах проєкту “КРЦ – корпус спостерігачів на виборах” знову єдині здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні.

Організація закордонних українців та друзів України “Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр” зичить Вам і Вашій родині щастя, добробуту та міцного здоров’я, українцям перемоги й успіхи в розбудові й укріпленні української державності.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою Генеральний директор Міжнародної неурядової організації „Координаційний ресурсний центр“ Олександр Петренко.

Підтримайте Координаційний ресурсний центр!