Світове українство оцінює прогрес у реформуванні системи охорони здоров’я в Україні на чолі з в.о. Міністром охорони здоров’я Уляною Супрун

Світове українство та Світовий Конґрес Українців (СКУ) високо оцінює прогрес у реформуванні системи охорони здоров’я в Україні, який демонструє здатність та потенціал України в реалізації позитивних соціальних змін, спрямованих на підвищення якості життя кожного громадянина України, в той час коли викорінюється корупція.

Очолювані в.о. Міністра охорони здоров’я України докторшою Уляною Супрун реформи в сфері охорони здоров’я, які були прийняті Верховною Радою України восени 2017 р., корінним чином змінюють систему охорони здоров’я та розпочинають в системі охорони здоров’я в Україні низку змін, котрі забезпечать рівний доступ для всіх громадян до медичної допомоги та стандартних медичних послуг, що фінансуються державою.

“Ми закликаємо міжнародне співтовариство, зокрема міністерства охорони здоров’я та споріднені неурядові організації, підтримати ініціативи Міністерства охорони здоров’я України під керівництвом Виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я д-ра Уляни Супрун, яка працює на користь кожного українського громадянина, а також процвітання демократичної Української держави,” – заявив Президент Світового Конґресу Українців Євген Чолій.

Працюймо разом на користь кожного українця, а також розбудови української державності.

Джерело: http://ukrainianworldcongress.org/news.php/news/1806/lang/en